Site Loader

TaniaKsiazka – Władca Pierścieni nieustannie inspiruje i pobudza wyobraźnię. Każda z książek to też możliwość uczestniczenia w niezapomnianych przygodach. Warto wziąć w nich udział za sprawą znakomitego pakietu.

Wyprawa pełna emocji i epickich wydarzeń

Tego wybitnego dzieła J.R.R. Tolkiena nikomu, kto interesuje się fantasy, przedstawiać nie trzeba. O trzech powieściach tworzących całą historię napisano i powiedziano już wiele. Jeśli ktoś zaczyna dopiero poznawać twórczość autora, ciekawą propozycją jest pakiet, który ukazał się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Dla osób dobrze znających “Władcę Pierścieni” ten zestaw może okazać się za to ciekawą propozycją kolekcjonerską. Tak właśnie stało się w moim przypadku. Posiadam kilka wydań poszczególnych książek, lecz ten pakiet szczególnie zwrócił moją uwagę i postanowiłem dołączyć go do swojej kolekcji.

Zestaw charakteryzuje się tym, że wzbogacony został o ilustracje. Są one wykonane estetycznie, posiadają swój klimat i doskonale pasują do treści. Kiedy te książki pojawiły się u mnie i zajrzałem do nich, od razu nabrałem ochoty wybrać się ponownie do Śródziemia. Stało się tak właśnie za sprawą ilustracji. Stanowią one przyjemne dodatki a zawartość, chociaż bardzo dobrze mi znana, jak zwykle ekscytuje. Strona graficzna tylko potęguje to wrażenie.

Również oprawa zasługuje na uznanie. Twarde okładki gwarantują wytrzymałość książek, a umieszczone na nich ilustracje świetnie oddają klimat każdej powieści. Także na półce ten pakiet prezentuje się wybornie i jest już nieodłączną częścią mojej kolekcji. Jest on także przystępny cenowo, co jest akurat dużą zaletą.

Przygody i niebezpieczeństwa czekają w Śródziemiu


Wyruszam tam ponownie, a pomoże mi w tym ten zestaw. Nigdy mi się to też nie znudzi. Poza tym te wydania powieści sprawiają, że wyprawa jest jeszcze bardziej emocjonująca. Warto się o tym przekonać. Jeśli to, co stworzył J.R.R. Tolkien, jest komuś bliskie, to zachęcam do sprawdzenia tego pakietu. Ładnie wydane i oprawione książki zawsze cieszą. Właśnie z czymś takim ma się w tym przypadku do czynienia.

 

Post Author: Rita